A co Wy robicie w domu?!

A co Wy robicie w domu?!

Domowe narodziny – czym są? Fanaberią szaleńców, czy powrotem do normalności?
Słyszeliście o porodach domowych, może nawet o nich myślicie lub rozmawialiście z położną na ten temat, ale brakuje Wam kontaktu z rodzinami, które zdecydowały się na poród w domu?

Boże Narodzenie to czas narodzin. W Fundacji Macierzanka celebrujemy je szczególnie dzieląc się doświadczeniem porodów domowych z innymi, którzy szanują nasze wybory, chcą je poznać, zrozumieć lub mają wiele pytań
i wątpliwości.

Spotkanie organizują rodzice, którzy podjęli decyzję o porodzie domowym. Opowiemy Wam o naszych przeżyciach, podzielimy się opowieściami i fotografiami.

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o porodzie domowym, są zaciekawieni jak wygląda poród naturalny lub zwyczajnie chcą porozmawiać. Jesteśmy otwarci na Wasz punkt widzenia i perspektywę – wymieńmy się opiniami.

UWAGA❗❗❗ Ojcowie też będą mówić o porodzie widzianym męskimi oczami (tak obiecali😍).

Spotykamy się 20 grudnia 2016 r. o godz.17.30.

Przynieście swój prowiant – zjemy wspólną kolację 🍛🍴
Nie zapomnijcie zabrać dzieci.😨

Napiszcie, że będziecie:

fundacjamacierzanka@gmail.com

tel.:600 99 42 10


Nina Kwaśniewska

Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

Napisz Komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.