Doradca Laktacyjny

Doradca laktacyjny w Fundacji „Macierzanka”

Czasami karmienie piersią nie przychodzi nam instynktownie. Chwilami przysparza trudności, bólu, łez i rozgoryczenia. Pojawiają się momenty zwątpienia i rezygnacji. Zadajemy sobie pytania: czy dobrze postępuję karmiąc dziecko piersią, skąd wiem, że jest najedzone? Jeśli zaobserwujesz następujące odczucia lub sytuacje, doradca laktacyjny rozwieje Twoje wątpliwości:

  • czujesz niepewność związaną z karmieniem piersią,
  • dziecko jest niespokojne przy piersi,
  • zastanawiasz się czy prawidłowo przybiera na wadze,
  • dostałaś zalecenie od lekarza, w które nie możesz uwierzyć lub
  • masz jakiekolwiek obawy, które chciałabyś skonsultować ze specjalistą od laktacji

Skorzystaj z porad naszych doradców laktacyjnych. Skontaktuj się z nami i umów spotkanie.

Doradca laktacyjny – konsultacje

Potrzebujesz wizyty w zakresie laktacji w domu? Wolisz spotkać się w siedzibie Fundacji Macierzanka? Wybierz dla Was dogodną formę! Skontaktuj się z naszymi położnymi i doradcami laktacyjnymi:

Koszt porady uzależniony od dnia tygodnia i miejsca konsultacji.

Masz pytania? Skonsultuj się z nami telefonicznie 600 99 42 10 lub za pomocą formularza.

Agnieszka Kardziejonek – położna, która doświadczyła położnictwa na kontynencie afrykańskim – towarzyszyła kobietom w narodzinach dzieci w Ugandzie, gdzie obserwowała  zwyczaje związane z karmieniem piersią, dzięki czemu zdobyte doświadczenie przekuła na tytuł certyfikowanego doradcy laktacyjnego w Polsce. W związku z tym łączy ona pasję związaną z promowaniem karmienia naturalnego z pracą naukową – jest doktorantką PUM, a także pracuje także w szpitalu na Pomorzanach, gdzie jest doradcą laktacyjnym.

Spokój Agnieszki, dobra energia, która od niej emanuje jest niezastąpiona w kontaktach z Wami. Agnieszka mieszka na Warszewie, jest najbliżej tych z Was, które mieszkają w północnych dzielnicach Szczecina. Agnieszka Kardziejonek nie dojeżdża na Prawobrzeże i poza Szczecin – zapraszamy Was na poradę do Macierzanki.

Jesteś zainteresowana wizytą doradcy laktacyjnego? Skontaktuj się telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.