Wsparcie laktacyjne

Doradca laktacyjny w Fundacji „Macierzanka”

Czasami karmienie piersią nie przychodzi nam instynktownie. Chwilami przysparza trudności, bólu, łez i rozgoryczenia. Pojawiają się momenty zwątpienia i rezygnacji. Zadajemy sobie pytania: czy dobrze postępuję karmiąc dziecko piersią, skąd wiem, że jest najedzone? Jeśli zaobserwujesz następujące odczucia lub sytuacje, doradca laktacyjny rozwieje Twoje wątpliwości:

  • czujesz niepewność związaną z karmieniem piersią,
  • dziecko jest niespokojne przy piersi,
  • zastanawiasz się czy prawidłowo przybiera na wadze,
  • dostałaś zalecenie od lekarza, w które nie możesz uwierzyć lub
  • masz jakiekolwiek obawy, które chciałabyś skonsultować ze specjalistą od laktacji

Skorzystaj z porad naszej położnej, doradcy laktacyjnego. Skontaktuj się z nami i umów spotkanie.

Doradca laktacyjny – konsultacje

Potrzebujesz wizyty w zakresie laktacji w domu? Wolisz spotkać się w siedzibie Fundacji Macierzanka? Skontaktuj się z naszą położną –  doradcą laktacyjnym

Koszt porady uzależniony od dnia tygodnia i miejsca konsultacji. Wybierz dla Was dogodną formę! 

dr n. med. Agnieszka Kardziejonek – położna od 2011 roku, doradca laktacyjny, która doświadczyła położnictwa na kontynencie afrykańskim. Towarzyszyła kobietom w narodzinach dzieci w Ugandzie, gdzie obserwowała  zwyczaje związane z karmieniem piersią. Łączy pasję związaną z promowaniem karmienia naturalnego z pracą naukową. Pracowała w szpitalach klinicznych: w Policach oraz jako doradca laktacyjny na Pomorzanach.
Spokój Agnieszki, dobra energia, która od niej emanuje jest niezastąpiona w kontaktach z Wami.

Agnieszka mieszka na Warszewie, jest najbliżej tych z Was, które mieszkają w północnych dzielnicach Szczecina. Jeśli mieszkasz na Prawobrzeżu lub poza Szczecinem, dojazd na poradę laktacyjną możliwy jest za dodatkową dopłatą wynoszącą 1 zł/km od miejsca zamieszkania położnej lub bez dopłaty w siedzibie Macierzanki, ul. Felczaka 16. 

Jesteś zainteresowana wizytą doradcy laktacyjnego? Skontaktuj się telefonicznie 600 99 42 10 lub poprzez formularz kontaktowy.