Wsparcie laktacyjne

Doradca laktacyjny w Fundacji „Macierzanka”

Czasami karmienie piersią nie przychodzi nam instynktownie. Chwilami przysparza trudności, bólu, łez i rozgoryczenia. Pojawiają się momenty zwątpienia i rezygnacji. Zadajemy sobie pytania: czy dobrze postępuję karmiąc dziecko piersią, skąd wiem, że jest najedzone? Jeśli zaobserwujesz następujące odczucia lub sytuacje, doradca laktacyjny rozwieje Twoje wątpliwości:

 • czujesz niepewność związaną z karmieniem piersią,
 • dziecko jest niespokojne przy piersi,
 • zastanawiasz się czy prawidłowo przybiera na wadze,
 • dostałaś zalecenie od lekarza, w które nie możesz uwierzyć lub
 • masz jakiekolwiek obawy, które chciałabyś skonsultować ze specjalistą od laktacji

Skorzystaj z porad naszej położnej, doradcy laktacyjnego. Skontaktuj się z nami i umów spotkanie.

Doradca laktacyjny – konsultacje

Potrzebujesz wizyty w zakresie laktacji w domu? Wolisz spotkać się w siedzibie Fundacji Macierzanka? Skontaktuj się z naszą położną –  doradcą laktacyjnym

 

Koszt porady uzależniony od dnia tygodnia i miejsca konsultacji. Wybierz dla Was dogodną formę! 

dr n. med. Agnieszka Kardziejonek –Agnieszka Kardziejonek – położna od 2011 roku, certyfikowany doradca laktacyjny, doktor nauk o zdrowiu. Łączy pasję związaną z promowaniem karmienia naturalnego z pracą naukową nad laktacją. Doświadczała położnictwa w różnych miejscach na świecie, m.in. w Ugandzie, gdzie towarzyszyła kobietom przy narodzinach i obserwowała zwyczaje związane z karmieniem piersią. Pracowała w szpitalach klinicznych w Policach oraz jako doradca laktacyjny na Pomorzanach. Zdobyła zaufanie wielu rodzin, które cenią w niej empatię i profesjonalizm.

Jesteś zainteresowana wizytą doradcy laktacyjnego? Skontaktuj się telefonicznie 600 99 42 10 lub poprzez formularz kontaktowy.

 

1 Komentarz

 • Agnieszka Barańska
  6 stycznia, 2022 1:58 pm

  Dzień dobry.
  Jestem Dzień po porodzie wywoływanym. Urodziłam synka w szpitalu w Zdrojach, ale tutaj porady laktacyjne są fatalne. Mam mało pokarmu, a synek chętnie stymuluje piersi, bez efektu. Dokarmiam mlekiem modyfikowanym, które synek niechętnie je. Bardzo proszę o możliwie najszybszy termin konsultacji. Mam nadzieję, że wyjdziemy ze szpitala jutro.
  Interesuje mnie opcją wizyty w domu.

  Pozdrawiam

Napisz Komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.