Wynajem sal

Fundacja Macierzanka dysponuje lokalem w sercu miasta, tuż przy Jasnych Błoniach, przy ulicy Felczaka 16.

Oferujemy Wam wynajem sal: gabinetu lekarskiego, gabinetu psychologa i sali warsztatowej. Przestronne, nowe i przytulnie urządzone wnętrza, zapraszają feerią kolorów i barw.

wynajem sali warsztatowej

WYNAJEM GABINETU DLA LEKARZY

Zaczynasz praktykę lekarską lub poszukujesz gabinetu na kilka godzin lub dni w tygodniu?

Nowoczesny i jasny gabinet zapewnia intymność i poczucie bezpieczeństwa dla pacjentów, a dla lekarza komfort pracy. Jego powierzchnia to aż 21 m². Cała siedziba Macierzanki to ponad 100 m².

Gabinet jest przystosowany dla lekarza o specjalności ginekolog – położnik, ale został także przygotowany w taki sposób, by mogli z niego korzystać lekarze innej specjalności.

BEZPŁATNA CYTOLOGIA ZBADAJ SIEBIE
BEZPŁATNA-CYTOLOGIA

Lokalizacja gabinetu sprawia, że Twoi pacjenci mogą do Ciebie podjechać autem, gdzie zaparkują na parkingu publicznym, zlokalizowanym wzdłuż ulicy, dotrą komunikacją miejską lub pieszo.

W środku Macierzanki Twoi goście będą mogli skorzystać z poczekalni, gdzie usiądą na wygodnej sofie i będą mogli zatopić się w lekturze książek lub skorzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi.

wynajem-gabinetu
bezpłatne porady laktacyjne

Twoi pacjenci będą mogli skorzystać także z możliwości wzięcia prysznica przed wizytą lub odświeżenia się korzystając z bidetu. Dla matek z dziećmi przygotowaliśmy także przewijak oraz rogale dla ułatwienia karmienia piersią. Jesteśmy miejscem wspierającym karmienie piersią i przyjaznym dla dzieci.

WYNAJEM SALI WARSZTATOWEJ

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym chcesz przeprowadzić kameralne warsztaty lub szkolenia, zapraszamy do rezerwacji naszej sali. W komfortowych warunkach zmieści się u nas 10. osób. W trakcie warsztatów uczestnicy mogą siedzieć na pufach lub na krzesłach. Sala warsztatowa jest wyposażona w projektor oraz flipczart. Posiada także bezpośrednie wyjście na ogródek.

Twoi uczestnicy szkoleń będą mieli możliwość korzystania z aneksu kuchennego.

Masz pytania o wynajem gabinetu i sali warsztatowej? Chcesz dokonać rezerwacji?

Napisz do nas


    Chcesz nas bliżej poznać? Przeczytaj tutaj.

    Zdjęcia wykonał: Łukasz Brodi Brodała

    Napisz Komentarz


    The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.