Wsparcie psychologiczne

Wsparcie psychologiczne w Macierzance.

Od niedawna możecie skorzystać w Macierzance z doświadczenia i wiedzy psychologów, które podjęły z nami współpracę i oferują Wam profesjonalne wsparcie psychologiczne oraz swój czas, wiedzę i uważność.

 

Wierzymy, że można znaleźć rozwiązanie w każdej trudnej sytuacji i tę wiarę chciałybyśmy przekazać osobom, które doświadczają różnorakich rozterek życiowych. Psychoterapia jest procesem, w którym w warunkach bezpieczeństwa i pełnej akceptacji można zajrzeć w głąb siebie, poznać przyczyny swoich trudności oraz nauczyć się radzić sobie z nimi w sposób bardziej efektywny. Daje to szansę na wprowadzenie do swojego funkcjonowania realnej i długotrwałej zmiany, która wpłynie pozytywnie na jakość życia. 

Jeżeli aktualnie:

  • przeżywasz kryzys,
  • przez dłuższy czas towarzyszą Ci uczucia smutku, przygnębienia, lęku i nie umiesz sobie z nimi poradzić,
  • nie radzisz sobie ze stresem, 
  • napotykasz na trudności w relacjach z innymi ludźmi, 
  • towarzyszy Ci uczucie pustki i utraty sensu życia, 

 

lub przeżywasz inne trudności, które nie pozwalają Ci czerpać zadowolenia z życia – wsparcie psychologiczne pomoże Ci je rozwiązać!

Poznajcie nasz zespół psychologów:.

1.Katarzyna Buluk – psycholog

katarzyna buluk

Katarzyna Buluk jest absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Szczecińskim.

Ukończyła kurs terapii poznawczo-behawioralnej dla dzieci i młodzieży w szkole terapeutycznej Crescentia. Aktualnie jest w trakcie całościowego kursu terapii poznawczo-behawioralnej, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Jest to nurt terapeutycznym o najwyższym wyniku skuteczności leczenia większości zaburzeń psychicznych m.in. depresji. Potwierdzają to liczne badania naukowe.

Terapia jest przede wszystkim procesem leczenia, która wymaga zaangażowania zarówno ze strony pacjenta jak i terapeuty. Praca w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej pozwoli Ci na zrozumienie swoich zachowań, emocji i myśli. Pozwali na analizę własnego życia i dotarcia do przyczyn Twoich trudności.

Kasia odbywała różnorodne praktyki i staże psychologiczne m.in. w hospicjum domowym w Szczecinie, zakładzie opieki zdrowotnej MSWiA oraz poradniach zdrowia psychicznego.

Swoje doświadczenie zawodowe wzbogaca różnorodnymi szkoleniami i kursami. Od 2015 roku pracowała w świetlicach środowiskowych, gdzie zajmowała się psychoedukacją i diagnozą. Od 2017 roku zdobywała doświadczenie prowadząc warsztaty dotyczące radzenia sobie z trudnymi emocjami. Realizowała projekty dotyczące zapobiegania samobójstwom i przeciwdziałaniu samookaleczeniom.

W pracy stosuje metody i techniki, które opierają swoją skuteczność na rzetelnych badaniach naukowych.

Katarzyna pracuje zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi.

Wsparcie psychologiczne -jak umówić się na spotkanie?

Możesz dokonać rezerwacji wizyty przez stronę Katarzyny Buluk  lub telefonicznie 500 389 536.

Katarzyna Buluk przyjmuje w Macierzance we wtorki od godziny 16:00 oraz przez cały dzień w soboty.

2. Anastazja Markowicz

Anastazja Markowicz

Jestem magistrem psychologii z 11. letnim  doświadczeniem.
 
Zajmuję się psychologią z pasji do ludzi i chęci niesienia pomocy potrzebującym. 
 
Pochodzę z Ukrainy, ale od 2017 roku mieszkam w Polsce. Wybrałam Szczecin,  jako miasto do życia, ponieważ bardzo je lubię. 
 
Zajmuję się organizacją i przeprowadzeniem  warsztatów psychologicznych i integracyjnych dla imigrantów i ich rodzin. W Fundacji Macierzanka organizowałyśmy cykl spotkań Witamy w Szczecinie.
 
Prowadzę terapię indywidualną i terapię par. 
Konsultuję internacjonalne (mieszane)  rodziny w kryzysowych sytuacjach życiowych i w pytaniach różnic międzykulturowych. Porozumiewam się w języku ukraińskim, rosyjskim i polskim.
 
Prywatnie moim hobby jest psychologia  kognitywno-behawioralna, dobra książka, wyjście do filharmonii albo teatru, gra na pianinie i tańce. Lubię podróżować ze swoją rodziną i psem.

 

Studia/ kursy.

2011  – ukończyłam studia w Kijowie, zdobyłam tytuł Magistra Psychologii. Byłam wykładowcą  na uczelni wyższej.

2011-2012-  także w Kijowie ukończyłam szkołę podyplomową dla  psychologów  prof.  A. Bondarenko

2012-2014-  byłam Członkiem  Europejskiej   Profesjonalnej Ligi Psychoterapeutów i Psychoterapii

2012-2014- szkoła „Psycholog adiktolog w pracy z uzależnieniami, jedzenie kompulsywne, uzależnienie od gier hazardowych oraz komputerowych,   praca z uzależnionymi od narkotyków oraz alkoholu i ich rodzinami. 

2014- m. Dnipropetrowsk – „Zespół stresu pourazowego, zaburzenie stresowe pourazowe, PTSD” Terapia traumy PTSD metodom kognitywnej  behawioralnej terapii”

 

 Życie zawodowe

2011-2013- psycholog w pracownia psychologiczna „Insight”

2013-2017- prywatna praktyka ,  psycholog w centrum medyczny „Specjalista”  .

2017- 2021- online konsultacji i wsparcie psychologiczne dla imigrantów.

2018-2021- Klub dla kobiet na Imigracji  „Ladys club”

KONTAKT:

tel.: 502500113

 

Napisz Komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.