Poznaj powody, dla których warto dołączyć do szkoły rodzenia w Macierzance:

Spotykamy się w małych grupach – zajęcia prowadzimy dla maksymalnie 5 par.     

Przygotowujemy Was do porodu zapewniając poczucie intymności i godności.

 Prowadzące to nie tylko położne, ale też mamy, które karmiły lub wciąż karmią swoje dzieci piersią i które rozumieją trudny związane z porodem i początkami  laktacji.

 Nie jesteście zostawienie sami sobie po skończonym kursie – w Macierzance możecie  wypożyczyć profesjonalny laktatora Medela Symphony, wagę dla noworodka, lampę do naświetlania noworodka z żółtaczką, monitor oddechu czy skorzystać z porady  doradcy laktacyjnego i chustowego. Na wszystkie usługi otrzymacie rabat.

 Pokazujemy jak pielęgnować noworodka NATURALNIE, bez ogromnej ilości komercyjnych kosmetyków. Wracamy do tego, co sprawdzone. U nas poznacie także czym są pieluszki wielorazowe i jak ich używać.

 Jesteśmy WOLNI OD krytoREKLAM – nikt nie przychodzi na zajęcia z ofertą swoich produktów, szanujemy Wasz czas i Was samych. Jeśli coś polecamy, to tylko dlatego, że wcześniej zostało to sprawdzone przez innych rodziców. 

 Otrzymacie od nas drobne upominki – pomogą w początkach laktacji:)

Kogo spotkasz w szkole rodzenia?

Nina Kwaśniewskafundacja-macierzanka– miałam to szczęście, że dane mi było trzykrotnie rodzić swoje dzieci w domu. Doświadczenie diametralnie  odległych spraw, jak narodziny mojej córki i śmierć mojej mamy, zaprowadziły mnie do Macierzanki. To tu prowadzę warsztaty z nauki karmienia piersią, jestem instruktorką szkoły rodzenia i doradcą noszenia dzieci w chustach. 

 

 

monika-dorenda-czuchaj

Monika Dorenda-Czuchaj – przyszła na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia… i została w Macierzance. Kiedyś położna – uczestniczka szkoły rodzenia, dziś jej wykładowca. Swoje trudne początki w laktacji przekuła na tytuł certyfikowanego doradcy laktacyjnego – dzieli się z Wami swoją wiedzą o karmieniu, jej spokój i opanowanie są dodatkowym balsamem dla rodziców. Możecie ją spotkać także w szpitalu w Zdrojach. Mama Tosi i Tymka, urodzonych w domu.

Zadbaj o to, by Twój poród był taki, o jakim marzysz – dołącz do nas! 

 

Spotykamy się aż na siedmiu spotkaniach, trwających minimum 2h.

  • I edycja rozpoczyna się 21. października – poniedziałek, godzina 18:00 
  • II edycja zaczyna się 30. października – środa, godzina 18:00

 

Chcesz się zapisać? Pośpiesz się!

 

Fundacja-macierzanka