Nasza rodzina się powiększa

2828Szanowni Państwo,

z wielką radością informujemy, że parterem i sponsorem szkoły rodzenia w Fundacji Macierzanka została Drogeria Betterland.

Dla wszystkich sympatyków i uczestników naszych działań statutowych oraz zwolenników naturalnego stylu życia, przewidzieliśmy także możliwość skorzystania z naszej symbiozy, w postaci rabatów na zakupy http://www.drogeria-ekologiczna.pl/

Kod rabatowy, uprawniający do zniżki 7% to:

macierzanka7795

Kod jest ważny bezterminowo.

Dziękujemy właścicielowi Better Land – Panu Pawłowi Polochowi – za wsparcie naszych działań statutowych.

Razem możemy więcej!

Właściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości.

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Sklepy ekologiczne BetterLand to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą.

Ich celem jest dostarczenie klientom najlepszych eko produktów w rozsądnej cenie i krótkim czasie. To dzięki tak postawionemu celowi nasze sklepy odnoszą sukces.


Nina Kwaśniewska

Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

Napisz Komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.