Obsoleta – warsztat o stracie

Obsoleta – warsztat o stracie

 

 
Utrata dziecka jest dla rodziców utratą części samego siebie. Pogrążeni w rozpaczy, często pozostają ze swoim cierpieniem sami. Pomoc ze strony innych osób, a szczególnie personelu medycznego jest niezwykle ważna.
 
Cierpienie rodziców jest tak wielkie, że staje się również udziałem dla tych, którzy pomagają.
 
Fundacja Macierzanka wraz z psychologiem Anną Sołtys pragną zaprosić rodziców, położne i lekarzy do podzielenia się swoimi doświadczeniami, wspólnego przepracowania trudnych chwil.
 
Celem warsztatów jest pomoc w radzeniu sobie z emocjami, jakie towarzyszą osobom doświadczającym utraty dziecka.
 
Anna Sołtys – mgr, psycholog. Od 2005 roku w swojej pracy zawodowej zajmuje się problematyką cierpienia i śmierci. Doświadczenie praktyczne zdobywała w pracy w hospicjum z osobami dorosłymi i dziećmi. W roku 2009 ukończyła kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin.
Ania jest asystentem na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Psychoprofilaktyki.
Studia psychologiczne ukończyła w Warszawie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej o specjalności społeczna psychologia kliniczna.
 
 
 
 
 
 
Koszt udziału: 50 zł /osoby
Liczba osób: maksymalnie 10,
ZAPISY:
kontakt@macierzanka.org
600 99 42 10
 
 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

Nina Kwaśniewska

Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

Napisz Komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.