BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA – EDYCJA WIOSENNA

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA – EDYCJA WIOSENNA

 

Co wyróżnia nasze zajęcia szkoły rodzenia?

Spotykamy się w małych grupach – zajęcia prowadzimy dla maksymalnie 4 par.     

Przygotowujemy się do porodu zapewniając Wam poczucie intymności i godności.

 Prowadzące to młode mamy, które karmiły lub wciąż karmią swoje dzieci piersią i które rozumieją trudny związane z porodem i początkami  laktacji.

 Nie jesteście zostawienie sami sobie po skończonym kursie – zapewniamy dostęp do wypożyczenia profesjonalnego laktatora Medela Symphony, wagi dla noworodków czy porady  doradcy laktacyjnego.

 Biorąc udział w naszej szkole rodzenia – wspólnie z nami wspierasz porody i  karmienie naturalne. 

 Pokazujemy jak pielęgnować noworodka NATURALNIE, zobaczycie czym są pieluszki wielorazowe i jak ich używać.

  Dzięki otrzymanemu zaufaniu i wsparciu finansowemu ze strony Urzędu Miasta Szczecin mamy możliwość przeprowadzenia dla Was rodzenia BEZPŁATNIE.

   Uczestnicy otrzymają od nas  GRATIS paczki podarunkowe na start, zawierające akcesoria ułatwiające karmienie piersią i naturalną opiekę nad noworodkiem.

Kogo spotkasz w szkole rodzenia?

Nina Kwaśniewska – miałam to szczęście, że dane mi było dwukrotnie rodzić swoje dzieci w domu. Doświadczenie dwóch tak odległych spraw, jak narodziny mojej córki i śmierć mojej mamy, zaprowadziły mnie do Macierzanki. To tu prowadzę warsztaty z nauki karmienia piersią, jestem instruktorką szkoły rodzenia i doradcą noszenia dzieci w chustach.

 

 

Monika Dorenda-Czuchaj – przyszła na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia… i została w Macierzance. Na zajęciach nie powiedziała, że jest położną. Jej laktacyjna ścieżka nie była łatwa. Dziś bogatsza o własne doświadczenie i tytuł certyfikowanego doradcy laktacyjnego, udziela Wam porad w Macierzance. Możecie ją spotkać także w szpitalu w Zdrojach. Mama Tosi, która przyszła na świat w domu.

 

 

Kliknij, by poznać nasz program

DLA UCZESTNIKÓW SZKOŁY RODZENIA NAUKA WIĄZANIA CHUST W PROGRAMIE!

Masz pytania? Zadaj je!


  Zadbaj o swój komfort – dołącz do nas! 

  MAMY TYLKO 8 MIEJSC!

  Zapraszamy!


  Nina Kwaśniewska

  Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

  Napisz Komentarz


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.