Kameralna szkoła rodzenia

Kameralna szkoła rodzenia

 

8 powodów dla których warto dołączyć do szkoły rodzenia w Macierzance:

 Spotykamy się w małych grupach – zajęcia prowadzimy dla maksymalnie 4 par.     

Przygotowujemy Was do porodu zapewniając poczucie intymności i godności.

 Prowadzące to nie tylko położne, ale też mamy, które karmiły lub wciąż karmią swoje dzieci piersią i które rozumieją trudny związane z porodem i początkami  laktacji.

 Nie jesteście zostawienie sami sobie po skończonym kursie – w Macierzance możecie  wypożyczyć profesjonalny laktatora Medela Symphony, wagę dla noworodka, monitor oddechu czy skorzystać z porady  doradcy laktacyjnego i chustowego.

 Biorąc udział w naszej szkole rodzenia – wspólnie z nami wspierasz porody i  karmienie naturalne – Wasze wpłaty pozwalają nam realizować nasze cele statutowe.

 Pokazujemy jak pielęgnować noworodka NATURALNIE, bez ogromnej ilości komercyjnych kosmetyków. Wracamy do tego, co sprawdzone. U nas poznacie także czym są pieluszki wielorazowe i jak ich używać.

  Jesteśmy WOLNI OD krytoREKLAM – nikt nie przychodzi na zajęcia z ofertą swoich produktów, szanujemy Wasz czas i Was samych. Jeśli coś polecamy to tylko dlatego, że wcześniej zostało to sprawdzone przez innych rodziców. 

   Otrzymacie od nas drobne upominki – pomogą w początkach laktacji:)

Kogo spotkasz w szkole rodzenia?

Nina Kwaśniewska– miałam to szczęście, że dane mi było dwukrotnie rodzić swoje dzieci w domu. Doświadczenie diametralnie  odległych spraw, jak narodziny mojej córki i śmierć mojej mamy, zaprowadziły mnie do Macierzanki. To tu prowadzę warsztaty z nauki karmienia piersią, jestem instruktorką szkoły rodzenia i doradcą noszenia dzieci w chustach. 

 

 

Monika Dorenda-Czuchaj – przyszła na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia… i została w Macierzance. Kiedyś położna – uczestniczka szkoły rodzenia, dziś jej wykładowca. Swoje trudne początki w laktacji przekuła na tytuł certyfikowanego doradcy laktacyjnego – dzieli się z Wami swoją wiedzą o karmieniu, jej spokój i opanowanie są dodatkowym balsamem dla rodziców. Możecie ją spotkać także w szpitalu w Zdrojach. Mama Tosi, która przyszła na świat w domu.

 

 

Kliknij, by poznać nasz program

 

Masz pytania? Zadaj je!


  Zadbaj o swój komfort – dołącz do nas! 

  Koszt udziału w szkole rodzenia to 399 zł/para.

  Mamy jeszcze miejsca dla dwóch par. 

  Tutaj znajdziesz nasze REKOMENDACJE.


  Nina Kwaśniewska

  Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

  Napisz Komentarz


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.