Szkolenie Pierwsza Pomoc Dzieciom

Ile razy udzieliłeś komuś pierwszej pomocy medycznej? Wiedziałeś jak reagować, czy działałeś spontanicznie, a może byłeś tylko obserwatorem?

Jak zareagujesz, gdy pomocy będzie wymagał któryś z członków Twojej rodziny? Czy wiesz jak zachować się, gdy potrzebuje jej noworodek?

Przypominamy i uczymy, co robić w sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi – tylko ćwicząc i przypominając sobie wyuczone schematy zachowań, jesteśmy w stanie zareagować automatycznie.

Najbliższe szkolenie z pierwszej pomocy poprowadzi po raz pierwszy w Macierzance Natalia Bobak.

Natalia to bardzo komunikatywna i ekspesyjna kobieta – ratownik medyczny i wykładowca pracujący na PUM. Szkoliła dla jednostek: Policji, Żandarmerii Wojskowej, Wojska Polskiego, urzędach administracji państwowej ośrodkach kultury. Wiele radości sprawia jej szkolenie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Sama o sobie napisała, że łatwo nawiązuje kontakt z grupą, ale o tym przekonacie się sami.

Szkolenie Pierwsza Pomoc Dzieciom odbędzie się 19. sierpnia (poniedziałek), od godziny 17:00 do 20:00.

Pracujemy kameralnie – grupa będzie liczyć maksymalnie 8. osób.

Koszt warsztatu:

♥ 99 zł/osobę – uczestnicy zajęć w Fundacji Macierzanka

♥ 110 zł – nowe osoby

 

Pytania lub zapisy?    Nina Kwaśniewska

    Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

    Napisz Komentarz


    The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.