#WsparcieMamy – szkoła rodzenia online.

#WsparcieMamy – szkoła rodzenia online.

szkoła-rodzenia-online

Szkoła rodzenia online to przede wszystkim przeciwdziałanie skutkom pandemii związanej z obecnością koronawirusa. Z powodu pandemii chcemy zapewnić Wam – kobietom w ciąży –  dostęp do fachowców z zakresu opieki okołoporodowej (położnych, promotorów karmienia piersią, doradców laktacyjnych, fizjoterapeutów).

Nie możemy jeszcze pracować z Wami w kameralnych grupach dlatego realizujemy nadal  naszą misję i rzetelnie przygotowujemy  Was do porodu i opieki nad noworodkiem, byście nie czuły się zdezorientowane i pozostawione same sobie. Dołączcie do naszych pokojów webinarowych. Czeka na Was położna i certyfikowany doradca laktacyjny – Monika Dorenda – Czuchaj, fizjoterapeutka – Michalina Kasprzyk oraz promotor karmienia piersią – Nina Kwaśniewska.

Naszą szkoła rodzenia online prowadzimy z wykorzystaniem  platformy webinarowej oraz w trakcie streamingów na facebooku. Ponieważ zależy nam na tym, by dotrzeć do jak największej ilości z Was, wszystkie webinary będą zapisane i udostępnione na naszym kanale na youtube.

Przygotowałyśmy dla Was ponad 12 h webinarów. 

 1. poniedziałek 25 maja – Przygotuj dno miednicy do porodu 
 2. środa 27.05, 3.06., 10.06 Ćwicz z nami przez 30.minut
 3. poniedziałek 1. czerwca – Aktywacja po porodzie – zadbaj o siebie od 1.doby
 4. poniedziałek 8. czerwca – Cięcie cesarskie – jak przygotować się i dbać o bliznę 
 5. wtorek, 9. czerwca – Idealna wyprawka dla noworodka
 6. wtorek, 16. czerwca – Poród w ruchu
 7. wtorek, 23. czerwca – Dla niezdecydowanych – poród siłami natury czy cięcie cesarskie?
 8. wtorek, 30. czerwca – Karmienie piersią – jak karmić, by nakarmić?
 9. środa, 29. lipca – Urodziłam i przeżyłam – o porodzie bez znieczulenia
 10. środa, 30. lipca – 7. kroków do udanego karmienia piersią

Na webinary możesz zapisać się klikając w wydarzenie na facebooku lub zapisując się przez poniższy formularz kontaktowy:


   

   

  Szkoła rodzenia online w ramach projektu#WsparcieMamy została zrealizowana dzięki wsparciu finansowemu Sektor 3, w ramach programu #mikrodotacje.

  O naszych podobnych wydarzeniach możecie przeczytać tu.

   


  Nina Kwaśniewska

  Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

  Napisz Komentarz


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.