Jak zdrowo jeść za 99 zł/tydzień? – warsztat dla seniorów

Jak zdrowo jeść za 99 zł/tydzień? – warsztat dla seniorów

Bardzo wiele osób w podeszłym wieku cierpi na szereg schorzeń i chorób współistniejących, które powiązane są z ich niewłaściwym trybem życia, a przede wszystkim żywienia. Plaga otyłości, której konsekwencją są choroby powiązane, tj. cukrzyca, nadciśnienie itp.

Kolejki do lekarzy specjalistów, czy przepełnione przychodnie u lekarzy rodzinnych nie dają możliwości i czasu na edukację dla pacjentów z nadwagą, otyłością czy po prostu nieznających zasad prawidłowego odżywiania.

Zapraszamy na warsztat Jak zdrowo jeść za 99 zł/ tydzień? , w trakcie którego przybliżymy seniorom jakie konsekwencje i wpływ na ich zdrowie, ciało, umysł i samopoczucie ma dieta, którą stosują. 
🥦 Jakie bezpośrednie przełożenie ma sposób odżywiania na zdrowie i życie oraz jaki jest ich niebagatelny udział w tym procesie.

🥑 Pokażemy jak odróżniać rzeczy zdrowe od niezdrowych, w jaki sposób i po co czytać etykiety produktów. 

🍒 Wspólnie przeprowadzimy żywieniową rewolucję, która zaowocuje stałymi zmianami nawyków żywieniowych i zaszczepi w nich nową pasję poszukiwania wokół siebie produktów prostych w swym składzie, naturalnych, a przez to najlepszych. Pokażemy, że zdrowe odżywianie to nie monotonia i nuda, a także to, że nie będzie nadwyrężała budżetu domowego.

‼‼ Pokażemy w jaki sposób zbilansować dietę, by zamknąć jadłospis
w kwocie 99zł/ tydzień‼‼

✅Będzie też możliwość skosztowania zdrowego cateringu. ✅Opowiemy i pokażemy w jaki sposób robić zakupy, by były one opłacalne ekonomicznie, zdrowe i spełniały oczekiwania i potrzeby seniorów.

✅ Seniorzy dostaną od nas rozpisany jadłospis na cały tydzień

WSTĘP BEZPŁATNY!!!

Pytania? Zapisy?

kontakt@macierzanka.org
tel.: 600 99 42 10

Pomóżcie swoim rodzicom w zapisach! Skorzystajcie z poniższego formularza⤵⤵⤵


    #mikroDOTACJE2019 #Szczecin #NGO #Sektor3Szczecin #TIP2019


    Nina Kwaśniewska

    Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

    Napisz Komentarz


    The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.