Rozszerzanie diety metodą BLW

Rozszerzanie diety metodą BLW

O czym będzie warsztat rozszerzanei diety metodą BLW?

Warsztat BLW to przygotowanie rodziców do rozszerzanie diety dziecka metodą BLW – Baby Led Weaning, która w naturalny sposób umożliwia niemowlęciu stopniowe usamodzielnianie się i przejście z karmienia tylko mlekiem na produkty stałe, z pominięciem etapu karmienia łyżeczką oraz jedzenia papek.

Metoda ta daje dziecku możliwość intuicyjnego wyboru najzdrowszych i niezbędnych do rozwoju produktów. Dzięki zabawie oraz obserwacji rodziny, przy wspólnych posiłkach, dziecko nabiera właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.

Zajęcia odbędą się w formie wykładu, z aktywnym udziałem rodziców oraz wspólną dyskusją podsumowującą. Poruszone zostaną m. in. kwestie jak rozszerzać dietę dziecka, ogólne zasady i założenia metody BLW, omówienie jak powinno wyglądać BLW w praktyce, zalety oraz wady metody, omówienie wszelkich obaw i mitów, przykładowe przepisy.

KTO PROWADZI WARSZTAT BLW?

Prowadzącą warsztat jest mgr inż. Natalia Blachowska.

Natalia jest specjalista ds. Żywienia Człowieka i Dietetyki z wieloletnim stażem zawodowym. Zajmuje się żywieniem osób zdrowych, zarówno dorosłych jak również dzieci oraz dietetyką kliniczną.

Obszerną wiedzę  poszerza poprzez udział w licznych konferencjach branżowych i szkoleniach. Dietetyka od wielu lat jest jej pasją. Dzięki temu może dzielić się z Wami doświadczeniem – zarówno własnym, jak również zawodowym.

Prowadzi poradnie dietetyczne w Szczecinie oraz Gryfinie.  Natalia przyjmuje pacjentów u nas w Macierzance. W pracy z pacjentem stawia przede wszystkim na podejście holistyczne, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych w sposób racjonalny i sprzyjający zdrowiu. Działa również w oparciu o przekonanie, że dieta wcale nie musi być męcząca, niesmaczna i związana z głodówką.

W pracy największą satysfakcję sprawiają jej efekty, które osiągają jej podopieczni. “Ogromnie cieszę się, gdy z każdą wizytą osoby stają się szczęśliwsze, nabierają pewności siebie, witalności, jednocześnie polepszając swój stan zdrowia.” – mówi Natalia.

 

JAKIE SĄ TERMINY WARSZTATU?

  • 30.listopada 2021 r. (wtorek) godzina 18:00 do 19:30

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT BLW?

Spotykamy się w siedzibie Macierzanki, ul.Felczaka 16 – szare drzwi z długą klamką, osobne wejście (nie jak do kamienicy).

JAKI JEST KOSZT UDZIAŁU W WARSZTACIE?

Koszt uczestnictwa wynosi 49 zł.

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTAT?

Proszę kliknij i opłać rezerwację TU.

Opłacenie biletu jest równoznaczne z zapisaniem się na zajęcia.


Nina Kwaśniewska

Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

Napisz Komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.