Krąg Opowieści Porodowych w Szczecinie

Krąg Opowieści Porodowych w Szczecinie

 

Opowiadanie historii porodowych ma moc.  My, organizatorki Kręgów Opowieści Porodowych, wierzymy, że każda historia porodowa może wzmocnić, rozwinąć i dać ogromną wewnętrzną siłę. Chcemy snuć opowieści porodowe, szukać w nich źródeł mocy, budować pozytywne nastawienie do porodu przyszłych matek.  Bo poród może być mocnym i pięknym przeżyciem, może głęboko poruszyć i transformować, a po nim życie może nabrać nowego wymiaru.

Wspólnie możemy nadać moc historiom porodowym!

Zapraszamy Cię do przyjścia na Krąg Opowieści Porodowych i opowiedzenia swojej historii. Niezależnie od tego, czy rodziłaś w domu czy w szpitalu. Niezależnie od tego, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie. Jeśli Twój poród wspominasz jako wydarzenie pozytywne – przyjdź i podziel się tym wspomnieniem z innymi. Jeśli poród był doświadczeniem trudnym, przyjdź posłuchać. Być może w bezpieczeństwie Kręgu będziesz miała możliwość odkryć ziarno mocy w swoim porodzie. Chcemy stworzyć razem przestrzeń na otwarcie się i podzielenie swoimi historiami porodowymi. Wierzymy, że z każdego doświadczenia można wydobyć piękno i moc.

W tym roku jest to V edycja Kręgów. W poprzednich latach, w tym samym czasie, w różnych miejscach w Polsce i w Europie, w Kręgach zasiadło blisko tysiąc Kobiet. Ile nas będzie tym razem?

Główną zasadą Kręgów Opowieści Porodowych jest to, że dzielimy się  pozytywnymi historiami, szukamy w nich elementów wzmacniających.

Na spotkanie zapraszamy wszystkie Kobiety – zarówno te, które o byciu Mamą dopiero myślą, te, które Matkami wkrótce zostaną, jak i te, które Mamami już są – od miesiąca, roku, 10 lat czy więcej.  Spotkania mają charakter otwarty i adresowane są tylko do kobiet. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Koordynatorka lokalna: NINA KWAŚNIEWSKA

Prowadzenie: Nina Kwaśniewska

Miejsce: Fundacja Macierzanka ul.Limby 35/2, Szczecin – Warszewo

Zapisy/kontakt: 600 99 42 10


   

  ORGANIZATORKI :

  Fundacja Matecznik – www.fundacjamatecznik.pl

  Stowarzyszenie DOULA w Polsce – www.doula.org.pl

   

  MATRONATY:

  Fundacja Rodzić po Ludzku – www.rodzicpoludzku.pl

  Stowarzyszenie Dobrze Urodzeni – www.dobrzeurodzeni.pl

  Portal Dzieci są Ważne – www.dziecisawazne.pl

  Wydawnictwo Mamania – www.mamania.pl

   

  DO ZOBACZENIA W KRĘGU!


  Nina Kwaśniewska

  Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

  Napisz Komentarz


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.