Rozwój mowy u dziecka

Rozwój mowy u dziecka

O czym będzie warsztat “Rozwój mowy u dziecka”?

Warsztat “Rozwój mowy u dziecka” jest częścią projektu “Jestem kobietą”, który został dofinansowany z Urzędu Miasta Szczecin w ramach profilaktyki i promocji zdrowia adresowanych do mieszkańców Szczecina.

 

Mowa jest bardzo istotną i pożądaną społecznie umiejętnością człowieka. Najczęściej to dzięki niej komunikujemy się ze światem, wyrażamy swoje myśli, emocje, potrzeby. Mowa nie kształtuje się z dnia na dzień. To proces, który trwa dość długo, a zaczyna się już w łonie matki 😊 

W trakcie warsztatu dowiesz się:

-co należy do podstawowych warunków kształtowania się mowy,

-jak  wspierać rozwój mowy

-na co zwrócić uwagę podczas rozwoju mowy 

Podczas warsztatu dowiesz się także jak wesprzeć swojego malucha w tym ważnym procesie rozwojowym Powiemy także, co może ten proces zaburzyć.

Zapraszamy na warsztat nie tylko rodziców. Każda osoba, która pracuje lub przebywa z dziećmi, powinna usłyszeć jak przebiera rozwój mowy.

KTO PROWADZI WARSZTAT “Rozwój mowy u dziecka”?

Anna Maliszewska –  neurologopeda klinicznym na co dzień pracuje na oddziale KLINIKI PATOLOGII NOWORODKA w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 w Szczecinie. Prowadzi także Gabinet neurologopedyczno-pedagogiczny AKADEMIA MOWY w Szczecinie. W swojej pracy stara się być  zawsze ciepłą i otwartą osobą, patrzącą na małych i większych pacjentów z duża dozą empatii. Prywatnie mama Wiktorii i Maciusia, od 21 lat zakochana w swoim mężu:) Posiadaczka trzech psów oraz mnóstwa pokładów energii 🙂 

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT I ILE BĘDZIE TRWAŁ?

 • 11 października (poniedziałek) – godzina 18:00 – warsztat będzie trwał 1,5 h

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT “Rozwój mowy u dziecka”?

Spotykamy się w siedzibie Macierzanki, ul.Felczaka 16 – szare drzwi z długą klamką, osobne wejście (nie jak do kamienicy).

W sali warsztatowej prosimy o zdjęcie butów – zabierz ze sobą obuwie na zmianę lub dodatkowe skarpety.

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTAT?

Zapisy przez formularz, telefonicznie 600994210 lub mailowo kontakt@macierzanka.org

W tytule proszę wpisz TEMAT warsztatów.


  ZAINTERESOWANA INNYMI WARSZTATAMI?

  Znajdziesz je na naszym facebooku, instagramie i tutaj.

  Obserwuj nas, by być na bieżąco!


  Nina Kwaśniewska

  Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

  Napisz Komentarz


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.