Szkolenie laktacyjne dla położnych, pielęgniarek, lekarzy.

Szkolenie laktacyjne dla położnych, pielęgniarek, lekarzy.

 

Szkolenie laktacyjne dla położnych, pielęgniarek, lekarzy.

Szkolenie laktacyjne dla położnych, pielęgniarek, lekarzy – profesjonalnie o laktacji to całodniowe spotkanie dla położnych, lekarzy, pielęgniarek, psychologów, fizjoterapeutów, logopedów oraz innych specjalistów związanych z opieką okołoporodową. Jest przeznaczone dla wszystkich, którzy w swojej pracy zawodowej stykają się z kobietami karmiącymi piersią i chcieliby udzielać im profesjonalnego wsparcia, opartego o aktualną wiedzę.

 

Jaki będzie przebieg szkolenia?

Szkolenie laktacyjne dla położnych, pielęgniarek, lekarzy – profesjonalnie o laktacji będzie oparte na aktywizacji uczestników, poprzez studia przypadków, scenki rodzajowe, symulacje i wykłady z omówieniem przykładów z praktyki zawodowej z prezentacją multimedialną. W trakcie szkolenia przewidziałyśmy także pracę w małych grupach, dyskusje na forum grupy oraz ćwiczenia.

 

Czego dotyczy tematyka szkolenia?

Przedmiotem warsztatów są realne trudności laktacyjne, z którymi spotykają się specjaliści w swojej pracy zawodowej. Uczestnicy uczą się poprzez doświadczenie, ćwiczą różne sytuacje. Szkolenie jest oparte na praktycznym zastosowaniu wiedzy i umiejętności w Państwa pracy.  Dlatego nie będzie to 8. godzinny wykład. Doskonale wiemy, że nauka poprzez kreatywność i osobiste doświadczenia jest najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności. Przyjęta przez nas forma szkolenia ułatwi zdobycie wiedzy i umiejętności w dziedzinie laktacji.

Chcesz zapoznać się z całym programem? Znajdziesz go tu:  Profesjonalnie o laktacji- program

 

Kto prowadzi szkolenie laktacyjne dla położnych, pielęgniarek, lekarzy?

Program opracowała i przygotowała dr n. zdr. Agnieszka Kardziejonek – położna, certyfikowany doradca laktacyjny, która będzie także prowadzącą szkolenie. Agnieszka jest położną od 2011 roku. Oprócz praktyki w szczecińskim szpitalu na Pomorzanach, gdzie udzielała porad laktacyjnych oraz pracą w szpitalu klinicznym w Policach, doświadczyła także położnictwa na kontynencie afrykańskim. Towarzyszyła kobietom w narodzinach dzieci w Ugandzie, gdzie obserwowała  zwyczaje związane z karmieniem piersią. Łączy pasję związaną z promowaniem karmienia naturalnego z pracą naukową. Jej praca doktorska nosi tytuł “Czynniki determinujące okres karmienia dzieci mlekiem matki.”

Podczas warsztatów uczestnicy  będą mogli nabyć tę publikację naukową, która została wydana w formie książki w promocyjnej cenie z autografem autorki:)

 

Kiedy odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się 14. maja 2022 r. (sobota). Będzie trwało od godziny 9:00 do 17:00

 

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Szkolenie laktacyjne dla położnych, pielęgniarek, lekarzy odbędzie się w siedzibie Fundacji Macierzanka ul.Felczaka 16, w Szczecinie.

Mamy możliwość zapewnienia noclegu dla 1. osoby.

 

Jaki jest koszt udziału w szkoleniu?

Osoby, które zapiszą się i zapłacą  do 7. maja – koszt udziału wynosi 300 zł.

Po 7. maja – opłata wynosi 349 zł.

Kwota obejmuje wyżywienie i serwis kawowy. Możliwość wyboru diety, np. wegetariańska.

 

Ile osób będzie na szkoleniu?

Pracujemy kameralnie – maksymalna ilość osób na szkoleniu to 10.

 

Jak się zapisać?

Jeśli masz pytania lub chcesz od razu zarezerwować miejsce, to zapraszamy do wypełnienia formularza:


  W tytule formularza proszę wpisz temat warsztatów.

   

  Jak dokonać płatności za szkolenie?

  Dla Twojej wygody przygotowaliśmy szybką płatność przez nasz sklep. Jeśli chcesz fakturę, proszę wpisz numer NIP w uwagach.

  Na zakończenie chcieliśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziały w szkoleniu.

   


  Nina Kwaśniewska

  Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

  Napisz Komentarz


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.