Urodziłam i przeżyłam. Jak naprawdę wygląda poród naturalny?

Urodziłam i przeżyłam. Jak naprawdę wygląda poród naturalny?

O czym będzie warsztat “Urodziłam i przeżyłam. Jak naprawdę wygląda poród naturalny”.

 

Warsztat “Urodziłam i przeżyłam. Jak naprawdę wygląda poród naturalny?” jest częścią projektu JESTEM KOBIETĄ, który został dofinansowany z Urzędu Miasta Szczecin.

Wstęp na warsztat jest bezpłatny.

Warsztat “Urodziłam i przeżyłam. Jak naprawdę wygląda poród naturalny?” jest dla tych z Was, które obawiają się porodu naturalnego lub są ciekawe jego przebiegu. Jest dla kobiet, które wahają się, czy podjąć próbę porodu naturalnego.

W trakcie warsztatu opowiem Wam jak wygląda poród w pełni naturalny, jak toczy się jego przebieg, a także podpowiem w jaki sposób możecie poradzić sobie ze skurczami porodowymi.

Dowiecie się, dlaczego poród naturalny jest procesem, który musi trwać i jak odnaleźć ma się w tym wszystkim kobieta. Zdradzę Wam, kto i co najbardziej pomoże Wam w porodzie.

Ten warsztat jest także dla tych z Was, które po prostu boją się porodu. Dla kobiet, które nasłuchały się negatywnych opowieści porodowych i potrzebują wzmocnienia i na nowo ułożenia sobie swojej historii porodowej.

 

KTO PROWADZI WARSZTAT “URODZIŁAM I PRZEŻYŁAM. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA PORÓD NATURALNY?”

Zapraszamy na zajęcia, które poprowadzi wiceprezes Macierzanki – Nina Kwaśniewska.  Nina jest instruktorką szkoły rodzenia i promotorem karmienie piersią, a prywatnie mamą trójki dzieci, które urodziły się w domu. Propaguje porody naturalne i karmienie piersią. 

“Zależy mi na tym, by kobiety miały pełną informację o porodzie, zanim podejmą decyzję, w jaki sposób ma on się odbyć. Wiele z nas wchodzi w macierzyństwo z lękiem i wieloma obawami, które tak naprawdę nie są nasze. Są nam dane przez kobiety z naszych rodzin, sąsiadki, znajome… Poród jawi się jako ryzyko i zagrożenie życia, a nie wydarzenie, które to życie daje. W Macierzance mówię o tym, że jest to wydarzenie wzmacniające kobietę, jeśli jest ono przeżyte zgodnie z jej oczekiwaniami.”

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT I ILE BĘDZIE TRWAŁ?

15. LISTOPADA (poniedziałek) – godzina 10:00 – warsztat będzie trwał 2 h

 

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT?  

Spotykamy się w siedzibie Macierzanki, ul.Felczaka 16 – szare drzwi z długą klamką, osobne wejście (nie jak do kamienicy).

W sali warsztatowej prosimy o zdjęcie butów – zabierz ze sobą obuwie na zmianę lub dodatkowe skarpety.

 

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTAT?

Zapisy przez formularz, telefonicznie 600994210 lub mailowo kontakt@macierzanka.org

W tytule proszę wpisz TEMAT warsztatów.


  ZAINTERESOWANA INNYMI WARSZTATAMI?

  Znajdziesz je na naszym facebooku, instagramie i tutaj.

  Obserwuj nas, by być na bieżąco!


  Nina Kwaśniewska

  Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

  Napisz Komentarz


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.