Odżywianie w ciąży

Odżywianie w ciąży

Warsztat Odżywianie w ciąży jest częścią projektu “Jestem kobietą”, który został dofinansowany z Urzędu Miasta Szczecin w ramach profilaktyki i promocji zdrowia adresowanych do mieszkańców Szczecina.

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

O czym będzie warsztat Odżywianie w ciąży?

Narodziny dziecka to niezwykle ważny okres w życiu każdej kobiety. Jednym z najważniejszych czynników warunkujących prawidłowy przebieg ciąży, a także późniejsze zdrowie dziecka jest prawidłowe żywienie.

Na spotkaniu zostaną omówione zaganienia związane z  żywieniem w trakcie ciąży, jak planować posiłki w trakcie ciąży, ogólne zasady diety oraz rozprawimy się z faktami i mitami dotyczącymi żywienia ciężarnych.

Poruszymy także tematy związane z piciem alkoholu w trakcie ciąży.

Kto prowadzi warsztat Odżywianie w ciąży?

Prowadzącą warsztat jest mgr inż. Natalia Blachowska.

Natalia jest specjalista ds. Żywienia Człowieka i Dietetyki z wieloletnim stażem zawodowym. Zajmuje się żywieniem osób zdrowych, zarówno dorosłych jak również dzieci oraz dietetyką kliniczną.

Obszerną wiedzę  poszerza poprzez udział w licznych konferencjach branżowych i szkoleniach. Dietetyka od wielu lat jest jej pasją. Dzięki temu może dzielić się z Wami doświadczeniem – zarówno własnym, jak również zawodowym.

Prowadzi poradnie dietetyczne w Szczecinie oraz Gryfinie.  Natalia przyjmuje pacjentów u nas w Macierzance. W pracy z pacjentem stawia przede wszystkim na podejście holistyczne, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych w sposób racjonalny i sprzyjający zdrowiu. Działa również w oparciu o przekonanie, że dieta wcale nie musi być męcząca, niesmaczna i związana z głodówką.

W pracy największą satysfakcję sprawiają jej efekty, które osiągają moi podopieczni. Ogromnie cieszę się, gdy z każdą wizytą osoby stają się szczęśliwsze, nabierają pewności siebie, witalności, jednocześnie polepszając swój stan zdrowia. Zapewniam pełen komfort, zaangażowanie, a także wsparcie i motywację.

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku – zapraszam.

Jakie są terminy warsztatu?

  • 13. pażdziernika (środa) – godzina 18:30 – warsztat będzie trwał 1,5h

Gdzie odbędzie się warsztat?

Spotykamy się w siedzibie Macierzanki, ul.Felczaka 16 – szare drzwi z długą klamką, osobne wejście (nie jak do kamienicy).

Jak mogę zapisać się na warsztat?

Zapisy przez formularz, telefonicznie 600994210 lub mailowo kontakt@macierzanka.org

W MAILU PROSZĘ PODAJ TYTUŁ WARSZTATU!

[contact-form-7 id=”1768″ title=”Formularz kontaktow


Nina Kwaśniewska

Miałam to szczęście, że było mi dane urodzić moje dzieci w domu. Promuję karmienie piersią, uważam, że poród może być wydarzeniem pięknym i ubogacającym. I wszędzie o tym mówię! Możecie mnie spotkać w Macierzance, gdzie wspieram Was w karmieniu piersią, towarzyszę w przygotowaniu do porodu, a także później, gdy pomagam w nauce wiązania chust.

Napisz Komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.