Cięcie cesarskie – szkoła rodzenia

Uczestniczenie w szkole rodzenia to dobry pomysł, by przygotować się do porodu rodzicielstwa i karmienia piersią. Fundacja Macierzanka przygotowała specjalny kurs dedykowanym tym z Was, którzy wiedzą, że poród zakończy się w drodze cięcia cesarskiego.

Dobry poród przez cięcie cesarskie jest szalenie ważny dla niemowlęcia, ja i dla matki. Położne, instruktorki i promotorki karmienia piersią – kobiety zaangażowane w promocję macierzyństwa przygotują Was do nowej roli. 

 

 

Kiedy? Zaczynamy 5 czerwca 2017

Gdzie? Fundacja Macierzanka, ul. Limby 35/2, Szczecin

Koszt? (399zł/para)

 

 

Kładziemy nacisk na wiedzę i rzetelne przygotowanie do porodu

Budujemy wiarę Was – rodziców – we własne kompetencje i intuicję. Oswajamy obawy i obalamy mity związane z porodem i karmienie piersią. Tworzymy atmosferę radosnego oczekiwania dzięki spotkaniom i rozmowom z osobami, dla których poród był wydarzeniem pięknym i ubogacającym.

Przygotuj się do cięcia cesarskiego

 

W trakcie zajęć szkoły rodzenia kładziemy duży nacisk na respektowanie Waszych praw na porodówkach – mówimy o randze planu porodu i standardach opieki okołoporodowej. Mówimy o tematach, które w innych miejscach zostałyby przemilczane po to, byście mieli pełen wachlarz informacji, a tym samym dokonali niezależnych wyborów i decyzji.

Karmienie piersią po cięciu cesarskim

Poruszamy tematy związane z naturalnym karmieniem i pielęgnacją niemowląt. W trakcie szkoły rodzenia są warsztaty z naturalnej pielęgnacji niemowląt oraz pieluszek wielorazowych. Jesteście otoczeni wsparciem medycznym ze strony położnej i certyfikowanego doradcy laktacyjnego – Moniki Dorendy-Czuchaj, jak i niemedycznym promotora karmienia piersią – Niny Kwaśniewskiej.

Wspieramy w trakcie kursu, jak i po nim, a także dużo później. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Szczecin zakupiliśmy profesjonalny laktator. Dla uczestników szkoły rodzenia przygotowaliśmy zniżki na jego wypożyczenie.

Jesteśmy niezależni w formułowaniu swoich myśli, jak i działalności. Jesteśmy wolni od reklam komercyjnych, nie rozdajemy komercyjnych próbek mleka modyfikowanego, kosmetyków, itp. 

Pracujemy kameralnie – maksymalnie jest 5 par.

Czekamy na Was!

Zostaw swoje dane kontaktowe i zapisz się – odezwiemy się do Ciebie!

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj nam znać.


Błąd: Brak formularza kontaktowego.


Wpływy z działalności Szkoły Rodzenia przeznaczamy na realizację działań statutowych Fundacji Macierzanka, w tym promocji karmienia naturalnego i porodu fizjologicznego.

 

Napisz Komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.